Międzynarodowa Szkoła Podstawowa

im. Stefana Mellera

Z ogromną dumą i radością informujemy Państwa, że dziewięcioro uczniów z klas 7b i 8:

Jonasz Ciesielski, Pola Czajkowska, Anastazja Godun, Helena Krotkiewska, Dawid Małysa, Oliwia Panasik, Szymon Urbański, Barbara Wojtaszewska, Klara Zemke,

zdobyło w długim, wieloetapowym i wymagającym procesie testów oraz egzaminów ustnych tytuł Laureata prestiżowej Olimpiady Języka Angielskiego Juniorów. Olimpiada ta organizowana jest od wielu lat przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.

Tytuł Laureata jest wielkim sukcesem naszych uczniów, potwierdzającym ich ponadprzeciętne umiejętności lingwistyczne oraz skuteczność i kompetencje dydaktyczne naszych nauczycieli. Zdobycie tego tytułu zwalnia uczniów z egzaminu z języka obcego na koniec szkoły podstawowej i daje wolny wstęp do dowolnego, wybranego liceum.

Serdecznie gratulujemy naszym Laureatom i ich Rodzicom, życzymy im równie spektakularnych sukcesów w dalszym procesie edukacji.

Multischool - Międzynarodowa SZKOŁA PODSTAWOWA im. Stefana Mellera

Nasza Szkoła to placówka o charakterze dwujęzycznym, międzynarodowym, polsko - angielskim. Korzystamy z nowoczesnych programów edukacyjnych brytyjskich i polskich, w pełni realizując ideę dwujęzyczności. Staramy się inspirować, wspierać i zachęcać naszych uczniów do ciągłego rozwoju i pracy nad sobą. Wspólnie tworzymy nową edukacyjną jakość na mapie Warszawy.

UWAGA! Dysponujemy wolnymi miejscami, więcej w zakładce

Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły: tel. 600 024 480, e-mail: sekretariat@multischool.pl

Nasza Szkoła na 7. miejscu w rankingu wśród 306 szkół podstawowych w Warszawie!

- język polski
Multischool 90.64%
Województwo 67%
Kraj 63%
- matematyka
Multischool 85%
Województwo 50%
Kraj 45%
- język angielski
Multischool 97.15%
Województwo 67%
Kraj 63%

Wyniki Ogólnopolskiego Egzaminu Ósmoklasisty 2019

Uprzejmie informujemy, że nasi uczniowie klasy ósmej osiągnęli świetne wyniki egzaminu ósmoklasisty, który odbył się w kwietniu 2019r.
Z dumą prezentujemy Państwu osiągniętą średnią wyników uczniów:
– język polski – 90,46%
– matematyka – 85%
– język angielski – 97,15%

Własne programy edukacyjne:

Multisport

W ramach tego programu uczniowie zaangażowani są w udział w zawodach szkolnych i międzyszkolnych oraz działają aktywnie w Szkolnym Klubie Sportowym.

Multiworld

jest to urozmaicony program wycieczek, zajęć pozalekcyjnych, imprez kulturalno - naukowych, realizowanych przy udziale wychowawców polsko- i anglojęzycznych.

Multilanguage

jest to nowoczesny program nauczania polskiej podstawy programowej, z jednoczesnym położeniem bardzo dużego nacisku na naukę dwóch języków obcych począwszy od klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Multiknowledge

w ramach tego programu uczniowie biorą czynny udział w olimpiadach, konkursach matematycznych, konkursach wiedzy i umiejętności.

Multichallenge

program pracy z najzdolniejszymi uczniami, wyróżniającymi się szczególnymi uzdolnieniami w określonych dziedzinach nauki i sportu.

CAE

PROGRAM PARTNERSKI

Dzięki dołączeniu do programu szkół partnerskich, nasza szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów Cambridge. Egzaminy te cieszą się ogromną rozpoznawalnością na całym świecie i stanowią potwierdzenie wysokich kompetencji językowych osób, które do nich przystępują.

informacje o szkole

Program

Nauczyciele

Zajęcia dodatkowe

Lokalizacja

pl_PLPolish
Skip to content